Комплексне впровадження і підтримка “1С: Підприємство”

Комплексне впровадження і обслуговування автоматизованих систем на базі програм “1С: Підприємство”, а також абонентське супровід різних конфігурацій – основна робота фахівців нашої організації. Ми не тільки продаємо програмне забезпечення, але і адаптуємо обраної програми під особливості бізнесу клієнта. Приймаємо на доопрацювання і супровід (погодинне або абонентське) діючі на підприємстві системи автоматизації бізнесу, на основі ПП “1С: Підприємство”. Пишемо конфігурації “з нуля” під потреби бізнес-задач клієнта, використовуючи останні можливості платформи (керовані форми, веб-клієнт, мобільні додатки).

Для оптимізації існуючої системи або впровадження знову придбаної (розробленої) конфігурації потрібний попередній аналіз працездатності (технічний аудит) облікової системи та управлінських процесів підприємства. Фахівці “ДН Консалтинг” підготують технічне завдання з описом всіх необхідних робіт, а в разі необхідності опишуть детальне економічне обґрунтування попереднього плану робіт.

У числі додаткових наших послуг – ефективне та «безболісне» перенесення даних з середовища “1С: Підприємство” версії 7.7 на платформу “1С: Підприємство” версії 8. При необхідності, наші фахівці розроблять і реалізують алгоритм переходу від програм сторонніх виробників на платформу “1С : Підприємство “. А також, Ви взмозі розмістити ваші бази “1С: Підприємство” на наших VDS серверах, та не турбуватися про збереження своїх даних.


Наші клієнти гарантовано отримують:

технічну та методичну підтримку програмних продуктів платформи “1С: Підприємство” на високопрофесійному рівні;
актуальні поновлення релізів програм “1С: Підприємство”, додатків і регламентної звітності;
реальну допомогу і консультування в складанні звітних форм, бухгалтерської та податкової документації;
доопрацювання програмних модулів “1С: Підприємство” на вимогу з урахуванням особливостей бізнесу;
консультації з програмних продуктів “1С: Підприємство” і навчання персоналу.
Переконайтеся особисто в ефективності нашої роботи і нашому професіоналізмі!